Mam dzisiaj dla Was konkurs i fajną nagrodę do wygrania! Coś w sam raz na wakacyjne wieczory spędzane z rodziną lub znajomymi. To gra „Kolejka” – rarytas dla wszystkich, którzy lubią dobre, nowoczesne planszówki. Gra opowiada o trudnościach w robieniu zakupów w latach 80-tych.

Jak wygrać grę? Zadanie jest proste. Trzeba lubić stronę blogu Konsumentalista na Facebooku i umieścić tam (pod tym wpisem konkursowym) komentarz z odpowiedzią na pytanie: Jak najlepiej spędzić czas w kolejce? Czekając na swoją kolej w sklepie, u lekarza, w urzędzie… Odpowiedzi mogą się nam wszystkim przydać, bo jak pokazuje moja ostatnia historia z prądem, jeszcze cały czas możemy utknąć w kolejkach na dobrych kilka godzin.

kolejka1

Regulamin konkursu „Jak najlepiej spędzić czas w kolejce?”

1. Organizatorem konkursu jest autor blogu Konsumentalista.pl.

2. Konkurs jest organizowany za pośrednictwem Internetu, na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, wyłącznie w ramach strony blogu w serwisie Facebook pod adresem: www.facebook.com/konsumentalista.

3. Konkurs trwa od 21.07.2014 do 27.07.2014 do godz. 23.59.

4. Aby przystąpić do Konkursu trzeba:

  • posiadać konto w serwisie Facebook zgodne ze swoimi prawdziwymi danymi osobowymi oraz
  • lubić stronę blogu Konsumentalista w serwisie Facebook: www.facebook.com/konsumentalista oraz
  • umieścić komentarz (pod tym wpisem konkursowym na stronie blogu w serwisie Facebook) z odpowiedzią na pytanie konkursowe, które brzmi: Jak najlepiej spędzić czas w kolejce?

5. Nagrodą w konkursie jest jedna gra planszowa „Kolejka” o wartości obecnie około 150 zł. Organizator konkursu jest fundatorem nagrody i dokona wyboru jednego zwycięzcy. Nagrodę otrzyma najciekawsza, najbardziej pomysłowa i oryginalna odpowiedź na pytanie konkursowe. Organizator ponosi koszt przesyłki nagrody do zwycięzcy na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

6. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi najpóźniej 31.07.2014 r. Zwycięzca zostanie ogłoszony na stronie blogu w serwisie Facebook. Po ogłoszeniu wyników osoba, która zobaczy swoje imię i nazwisko podane jako dane zwycięzcy, musi w ciągu 7 dni wysyłać na adres kontakt@konsumentalista.pl adres do wysyłki nagrody.

7. Przystępując do Konkursu uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do ogłoszenia zwycięzcy konkursu.

8. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z konkursu: odpowiedzi zawierających treści sprzeczne z prawem, wulgaryzmy, treści obraźliwe, propagandowe, polityczne, religijne oraz osób, które nie przestrzegają regulaminu, podają nieprawdziwe dane, działają sprzecznie z prawem, dobrymi obyczajami, zasadami fair play.

9. Organizator informuje, że Konkursy nie są organizowane z udziałem, ani też sponsorowane czy wspierane przez właściciela serwisu Facebook. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg Konkursów. Wszelkie roszczenia związane z konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora.

kolejka3

Tekst nie jest sponsorowany. Fundatorem nagrody w konkursie jest Konsumentalista.pl

Fot. u góry: Konsumentalista.pl